Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » Sedan » Batum Oto Galeri Toyota Corolla Comfort 2008 Model

Batum Oto Galeri Toyota Corolla Comfort 2008 Model

 

Ülkemizde yaklaşık 50 bin liraya satılan araçlar Gürcistan’dan birkaç bin lira karşılığında anında satın alınabiliyor. Bu araçların en temel özellikleri arasında fiyatları ve kaliteleri yer alıyor. Örnek vermek gerekirse ülkemizde 2008 model Toyota Corolla Comfort model bir araç yaklaşık olarak 50 bin liraya satılıyor. 50 bin liraya satılan bu araçların Gürcistan’daki fiyatları ise 6 bin lira ile 10 bin lira arasında değişiyor. Daha doğrusu bu araçları satın almak isteyen kişilerin sadece 3 bin dolar ödemeleri yeterli oluyor. 2008 Model 1.6 Toyota Corolla Comfort araç satın almak isteyen kişiler için elimizde birkaç alternatif yer alıyor.

Toyota’nın ülkemizde en çok tutulan modeli olan 1.6 Comfort Gürcistan’da sevilmeyen arabaların başında geliyor. Motoru küçük olduğu için gürcüler genelde bu aracı tercih etmiyorlar çünkü orada benzin de gayet ucuz. Satışa sunulan bu aracın herhangi bir şekilde büyük kazası bulunmuyor. Sadece sağ arka kapıda küçük bir sürtünmeden dolayı boya bulunuyor. Lokal boya olarak yapılan bu işlem aracın değerini kesinlikle düşürmüyor. 97.000 kilometrede olan motorun ekspertiz raporlarına bakıldığında motorun yüzde 93 olarak çalıştığını söylemek mümkün. Aracın tüm bakımları serviste yapıldığı için herhangi bir şekilde kilometresinde oynama gibi bir durum söz konusu değil. Zaten araç kazalı olsa servisler bunu aracın siciline işlemek zorunda, ama kayıtlara baktığımızda aracın her 10 bin kilometrede bir bakıma girdiğini görüyoruz.

Plusotogaleri-Com-Toyota-Corolla-Comfort

9 bin lira olan bu araç satışa hazır halde sizleri bekliyor. Modelinin en dolusu olan araçta katlanabilir koltuklar, cam ısıtma, yazılım ve çip bulunuyor. Motora yapılan yazılım ve çip işlemleri sayesinde araç olduğundan çok daha iyi bir durumda hareket ediyor. Arabada 7 hava yastığı bulunuyor, güvenlik modeli olan araç kaza yapmadığı için hava yastıkları daha önce patlamamıştır. Gürcistan’da benzin ucuz olduğundan araca herhangi bir şekilde LPG takılmamıştır. Dilerseniz sizler buraya getirinde bin lira para vererek araca LPG taktırabilirsiniz.

 


2 yorum

  1. Selam biz almaya karar verdik ama biraz guvensizlik var bize galeriye geldikten sonraki adımları söylerseniz seviniriz…

    • Merhaba, Gürcistan’da bir çok galeri firması bulunmakta. Siz gerekli şartları yerine getirdiğiniz zaman bir problem kalmayacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*