Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » Sedan » Dacia Logan 1,4 Gürcistan Fiyatı

Dacia Logan 1,4 Gürcistan Fiyatı

Ülkemizde uygulanmakta olan vergiler nedeniyle araba fiyatları değerlerinin çok üzerindedir. Bu nedenle birçok insan araba alacakları zaman daha ucuza mal etmek için alacakları araçları kara komşumuz olan Gürcistan’dan almaktadır. Gürcistan’da araçlar Türkiye deki fiyatların yarısından daha aşağı bir fiyata satılmaktadır. Bu durumun birçok nedeni vardır. Ancak başlıca ve en önemli nedeni vergilerin bizdeki kadar ağır olmamasıdır. Bu sayede daha uygun fiyatlara araç alınabilmektedir. Bu araçlardan en çok tercih edilenlerden bir tanesi ise Dacia Logan 1,4 modelidir. Bu model gerek az yakması nedeniyle gerekse görüntüsü nedeniyle insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Araçların Gürcistan’da araçların ucuz olmasının nedeni araçların herhangi bir hasarının veya probleminin olduğundan dolayı değildir. Araçlar tamamen birebir aynı donanıma sahiptir ve oldukçada kullanışlıdır.

Dacia Logan 1,4 Özellikleri

Aracın birçok farklı model olup son derece kullanışlı ve konforludur. Araçların büyük bir çoğunluğu gayet temiz durumdadır ve hiçbir problemi yoktur. Araçlarda renk seçenekleri de mevcuttur ancak en çok tercih edileni bordo renkli olanıdır. Araçlar fabrika çıkışına bağlı olarak benzin ile çalışmaktadır. Ancak ülkemizde benzin fiyatlarının da oldukça yüksek olması nedeniyle araç LPG’li hale dönüştürülebilmektedir. Araç spor modellerde olduğu gibi 2 kapılı değil 4 kapılıdır ve buna bağlı olarak oldukça geniş ve kullanışlıdır. Aracın geniş olması birçok iş sahasında kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. Araçlar manuel vitesli olup 1,6 motora sahiptir. Araçların yüksek modelleri bile ülkemize kıyasla oldukça uygundur. Aracın içinin geniş olmasının yanı sıra bagaj kısmı da oldukça geniş ve derin bir yapıya sahiptir. Sizlerde bu özelliklerde bir araca sahip olmak istiyorsanız Gürcistan araba galerilerinden rahatlıkla alabilirsiniz.dacia-logan-mcv-2016-fiyatlari


Bir yorum

  1. Dacia güzel araba ya hakkaten. Sürüşü de rahat hem fiyatıda çok uygun. Bence kaçırılmaması gereken arabalardan biri. Gürcistanda batum oto galeri servisinde ki arkadaşla görüşmüştüm geçenlerde, yeni arabalar geliyormuş sürekli. Fiyatı resmen türkiyeye oranla %60 daha uygun arkadaşlar. Değerlendirmenizi öneririm.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*