Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » Jeep » Gürcistan da Satılık 2007 Model Hummer H3

Gürcistan da Satılık 2007 Model Hummer H3

Türkiye’de araba fiyatları arabaların değerlerinin kat be kat üzerindedir. Bunun nedeni gümrük vergisi ve diğer vergilerin çok olmasıdır. Araba almak isteyen insanlar bu miktarlardaki fiyatları ödeyemedikleri için çeşitli yollara başvurmaktadırlar. Bu yollardan en çok tercih edileni ve en garanti olanı ise kara sınır komşumuz olan Gürcistan’dan araba almaktır. Çünkü Gürcistan araba fiyatları Türkiye ile kıyaslandığı zaman oldukça ucuzdur. Bu yolla araç sahibi olma formülü devlet tarafından da desteklenmektedir.

Devletimiz bu ülkeden araba almak isteyen insanlara kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklardan bir tanesi önceden araçlarını Gürcistan’dan alan insanların 6 ayda bir aracı Gürcistan’a götürmeleri gerekiyordu devlet bu süreyi 2 yıla çıkardı. Bu sayede insanlar sürekli olarak araçlarını Gürcistan’a götürmek zorunda kalmamaktadır. Gürcistan’da araba fiyatları ucuz olduğu için birçok insan lüks araçları tercih etmektedir. En çok tercih edilen araçlar arasında Hummer H3 gelmektedir. Çünkü oldukça sağlam bir araçtır. Bunun yanı sıra genişliği ve bagaj derinliği de bu aracın tercih edilme nedenleri arasında yerini almaktadır. Bir diğer tercih nedeni ise aracın motor gücünün oldukça fazla olmasıdır. Araçta güvenlikte ön planda tutulmuştur. Öyle ki araçta 5 adet hava yastığı bulunmaktadır. Aynı zamanda son teknoloji ürünü olan ABS ve ASR fren sistemleri de mevcuttur. Bütün bu nedenler aracın tercih edilmesini sağlamıştır.

Hummer H3 Teknik Özellikleri

Aracı diğer birçok araçtan ayıran farklar mevcuttur. Bu farklar arasında merkezi kilit sistemi, şerit değiştirme yardımcısı, elektrikli camlar gibi son teknoloji ürünü olan özellikler gösterilebilir. Ayrıca Hummer H3‘te hız sabitleyicisi, otomatik kararan dikiz aynası, yol bilgisayarı gibi insanlara çok yardımcı olan özellikler de bulunmaktadır. Bu sayede insanlar daha güvenli yolculuk etmektedir. Üstelik araç diğer araçlara oranla daha az yakmaktadır.


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*