Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » BMW » Gürcistan Satılık 2003 Model BMW M3 Cabrio

Gürcistan Satılık 2003 Model BMW M3 Cabrio

Fiyat: 23,000 $

Araba fiyatları ülkemizde oldukça pahalıdır. Bu da insanları farklı çözüm yolları aramaya sevk etmiştir. Bunun sonucu olarak da insanlar hem ülkemize yakın olması hemde vergi oranının düşük olmasından dolayı Gürcistan’ı tercih etmeye başlamıştır. Burada araba fiyatları Türkiye ile kıyaslandığı zaman neredeyse yarı yarıya fark etmektedir. Hemde yakın olması da büyük avantajlar getirmektedir. Çünkü arabayı yurt dışından alınca belli aralıklarla giriş çıkış yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu da insanları Gürcistan araba araba almayı daha da avantajlı hale getirmektedir. Çünkü Almanya’dan alacağımız bir arabayı getirip getirmek hem çok zaman kaybı oluşturacak hem de arabanın daha erken bir zamanda eskimesine neden olacaktır. Çünkü gidip gelirken yollardan ve yaptığımız kilometreden dolayı araba da erken zamanda yıpranacaktır.

Araba fiyatları ülkemizde oldukça fazladır. Bunun en büyük nedeni de vergilerin oldukça yüksek olmaktadır. Sıfır arabada olan yüksek vergi oranları ikinci el araba fiyatlarına da oldukça etki etmektedir. Bu yüzden de sıfır araba alamayacak insanlar ikinci el de araba almakta zorlanmaktadır. Çünkü sıfır arabalardaki pahalılık ikinci el arabalarında fiyatlarını tetiklemekte ve bunun sonucu olarak insanlar arabalara hak ettiği fiyattan oldukça yüksek paralar ödemek zorunda kalmaktadır.

Gürcistan Satılık 2003 Model BMW M3 Cabrio

Sizin de eğer Gürcistan’dan araba almak gibi bir düşünceniz varsa bu arabaların başında 2003 model bmw m3 Cabrio gelmektedir. Bu araba diğer arabalara göre oldukça iyi yol tutumu bulunmaktadır. Bunun yanında tasarruflu yakıt tüketimi ile alıcılarına olukça cazip imkanlar sunmaktadır. Ayrıca bu arabada modeline göre oldukça iyi özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında da güvenlik ve fren sistemleri gelmektedir. Bu güvenlik sistemleri sayesinden sizin daha güvenli bir sürüş keyfi yapmanızı sağlamaktadır. Bu da sizin ve yakınlarınız hiçbir korku olmadan isteğinizi yere gitmenize yardımcı olacaktır.


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*