Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » BMW » Gürcistan Satılık 2004 Model BMW 3.30

Gürcistan Satılık 2004 Model BMW 3.30

Fiyat: 9,500 dolar

Gürcistan araba modelleri içerisinde bugün 2004 model BMW 3.30’u tanıtacağız. Gürcistan’dan her yıl binlerce insan araba getirmektedir. Peki bunun sebebi nedir? Türkiye şartlarında araba almak oldukça zordur. Bunun en başlı sebebi Türkiye de verginin yüksek olmasıdır. Ayrıca gümrüklerde alınan vergiler oldukça yüksektir ve bu da araç fiyatlarını yükseltmektedir. Fakat Gürcistan da böyle bir durum söz konusu değildir. Gürcistan da vergilerin çok düşük olması araçların fiyatına da etki etmektedir. Her yıl Ülkemizden binlerce insan Gürcistan  dan araba almakta ve gayet memnundurlar. Ayrıca Gürcistan dan alınan araçlarda hiç bir sıkıntı bulunmamaktadır.

İnsanlar Gürcistan dan alacakları arabalarda akıllarına birçok soru akıllarına gelmektedir. Çünkü artık güvenmiyor insanlar. Araç kazalı mı, boyası var mı, parçası orjinal mi ya da parçası değişmiş gibi sorular akla gelmektedir. Bu tür soruları şirket olarak her zaman cevaplandırmaktayız. Eğer alıcı alıcı olacaksanız araçlara daha detaylı araştırma yapılmaktadır. Gürcistan araba fiyatları bakımından piyasanın en uygun fiyatları biz sunmaktayız. Ayrıca araçlarımız tamamen kontrolden geçirilir ve bütün bilgileri sizleri resmi olarak sunulmaktadır.

Gürcistan Satılık 2004 Model BMW 3.30 Özellikleri

Gürcistan dan bugün tanıtacağımız araç 2004 model BMW 3.30 dur. Aracımızın hiç bir hasar kaydı bulunmamaktadır. Ayrıca aracımız 2004 model olmasına rağmen 134.000 km’de olup tamamen temiz kullanılmıştır. Aracımız Avrupa çıkışlıdır ve alıcısına sağ salim teslim edilecektir. Araç tamamen sizin konforunuzu ve cebinizi düşünerek tasarlanmıştır. İçerisi tamamen kumaş ve derinin muhteşem karışımıyla tasarlanmıştır. Bu araç şehir dışında 12 lt yakarken şehir içerisinde 7,5 litre yakmaktadır. Aracımız dizel olup kolay kolay bulunamayan 3000 cc motora ve güçlü bir motor hacmine sahiptir. Aracımız manuel vites olup direksiyonu özel kaplama bulunmaktadır. Aracımız piyasanın oldukça aşağısındadır. Sakın aklınıza bir sıkıntısı vardır gibi düşünceler gelmesin. Çünkü aracımızın hiç bir sıkıntısı yok ve tamamen bakımları ve muaneleri yapılmıştır. 2004 model BMW 3.30 aracımızın fiyatı 9,500 dolardır.


3 yorum

  1. Araç Türkiye çıkış izni dahil fiyatıdır

  2. Elinizde uygun araba varmy alaçam varsa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*