Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » Mercedes » Gürcistan Satılık 2004 Model Mercedes E 320

Gürcistan Satılık 2004 Model Mercedes E 320

Fiyat: 11,000 $

Evet değerli müşterilerimiz, bugün yine sizler için araştırdık ve Gürcistan satılık araba piyasasının en gözde araçlarından birini bulduk ve sizlere tanıtacağız. Klasikliğin ve sadeliğin adresi olan araç firması Mercedes firmasının E serisine ait bir aracımız var. Aracımız Gürcistan piyasasının gözdesidir. Aracımız E serisinde 320 olup 2004 modeldir. Aracımız 5 vites olup arkadan itişli siteme sahiptir. Bu yüzden kullanıcıları dikkat etmelidir. Çünkü bu araç tabiri caizse tam bir canavar. Aracımız şimdiye kadar 190,000 km yol katetmiştir. 2004 model Mercede E 320 aracımız Mercedes firmasının çoğu aracı gibi klasik bir görünüşe sahiptir. Aracımız tamamen orjinaldir. Hiç bir hasar kaydı bulunmamaktadır. Aracımızın üzerinde özel alaşımlı jantlar bulunmaktadır. Aracımız şehir içinde 14 lt, şehir dışında ise 7,5 lt yakıt tüketerek sizlere tam konforlu bir yolculuk sağlar. Ayrıca aracımız son teknoloji ürünü olmasından dolayı orjinal sis ve xenon farlara sahiptir.

Araç Resimleri

Bu özelliği sayesinde 4 mevsim rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Biraz da iç tasarımından bahsedecek olursak bu araç tamamen kullanıcının konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Isıtmalı ve soğutmalı deri koltukları sayesinde konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca aracın iç kısmı ahşap döşeme modeline sahiptir. Aracımızda anahtarsız çalışma özelliği sayesinde size bu konuda da kolaylık sağlar. bu muhteşem araç sizlere sadece 11,000 $ gibi cüzi bir fiyata satışa sunulmaktadır.

Gürcistan İle Türkiye Araç Fiyat Farkının Sebebi

Ülkemizde bir araç sahibi olmak iççin çok çalışmak gerekmektedir. Araç sahibi olabilmek için uzun yıllar bekleyebiliriz. Bunun sebebi ise vergi oranlarının çok yüksek olmasıdır. Fakat Gürcistan araba fiyatları konusunda Türkiye’ye göre daha uygundur. Bu yüzden ülkemizden birçok vatandaşımız Gürcistan’dan araç getirmektedir. Gürcistan’dan araba almak oldukça kolaydır. Peki neden Gürcistan? Çünkü Gürcistan ülkemize göre vergi oranları konusunda daha uygundur. Gürcistan vergi oranlarının çok düşük olmasından dolayı araç fiyatları da oldukça makuldür. Sizlerde araç sahibi olmak istiyorsanız, daha fazla beklemeden bizlere ulaşın ve hayalinizdeki araca sahip olun


2 yorum

  1. mercedes 320 almak istiyorum Türkiyeden gelmek istiyorum Şartları bildirirseniz sevinirim.

    • Merhaba, sitemiz de gerekli şartları inceleyebileceğiniz konular bulunmaktadır. İnceleyerek dönüş yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*