Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » BMW » Gürcistan Satılık 2005 Model BMW M5

Gürcistan Satılık 2005 Model BMW M5

Fiyat: 34,000 $

Bugün sizlere Gürcistan satılık arabalarından BMW M5’i tanıtacağız. Aracamız 2005 model olup hiç bir sıkıntısı bulunmamaktadır. BMW’nin en çok tutan M serisinden olan aracımız 99,000 km’dedir. Ayrıca aracımız şimdiye kadar hiç muayeneye girmemiş hiç bir bakımı yapılmamıştır. Tabi böyle deyince sizler bir adım geri attınız. Hayır düşündüğünüz gibi değil tabi ki. Aracımız ter temiz bir araçtır ve hiç bakıma gereksinim duymamıştır. Elbette aklınızda şüphe kalmasın. Aracımız alıcısına anlaşma yapıldıktan sonra bütün bakımları yapıldıktan sonra devredilecektir. 2005 model BMW M5 aracımızın hiç bir hasar kaydı bulunmamaktadır. Ayrıca aracımız ilk kullanıcısından alınmış olup elimizde yeni sahibini beklemektedir.

Gürcistan Satılık BMW M5 Özellikleri

Aracımız 2005 model olup şimdiye kadar ilk sahibi tarafından kullanılmıştır. İlk kullanıcısından araç bulmanın zor olduğu bu zamanda bu araç alıcısını beklemektedir. Aracımız 5000 cc motor gücüne sahip ve ayrıca 507 hp gücüne sahiptir. Araç içi dizayn tamamen şoför ve diğer yolcuların konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Araç koltukları tamamen deri kaplamadır ve ısıtma sistemi bulunmaktadır.  M serisinin en güzide aracı olan BMW M5 aracımız yarı otomatik vites sistemlidir. Aynı zamanda aracımız da ABS, ASR gibi güvenlik sistemleri de tamamen çalışmakta ve hiç bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Ayrıca aracımızın hiç bir hasar kaydı bulunmamakta ve tamamen orjinaldir. Aracımız da şehir içi ve şehir dışı modları bulunmaktadır. Bu aracımızın fiyatı 34,000 dolardır.

Gürcistan’dan Araba Almak Kolay Mı?

Günümüzde ülkemiz şartlarında araç sahibi olmak oldukça zor bir durum haline gelmiştir. Çünkü ülkemizde vergi çok yüksektir. Fakat Gürcistan gibi bazı ülkelerde vergiler oldukça düşüktür. Bu da Gürcistan araba fiyatlarının düşük olmasına yol açmaktadır. Gürcistan’dan araba almak oldukça basittir. Ülkemizden alır gibi Gürcistan’dan da araç alabilirsiniz. Ama aldığınız aracı ülkemiz sınırlarında sadece 2 yıl kullanabilirsiniz. 2 yıl sonrasında da aracı Gürcistan sınırlarında başka bir araçla değiştirebilir veya aracı kendi üzerinize alarak plakasını değiştirebilirsiniz. Bir diğer yol ise aracı satarak paranızı nakite çevirebilirsiniz.


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*