Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » Passat » Gürcistan Satılık 2010 Model Passat 2.0

Gürcistan Satılık 2010 Model Passat 2.0

Fiyat: 13,500 $

Evet değerli müşterilerimiz bugün yine sizlere hiç bir zaman kalitesinden ve şık görünümünden taviz vermeyen Wolksvagen marka araç tanıtacağız. Batum oto galeri olarak her zaman yanınızdayız ve her zaman sizleri için en uygun aracı buluyor ve sizlere satışa sunuyoruz. bu aracımız da yine piyasanın en güzide araçlarından birisidir. Passat serisine ait aracımız 2010 model olup oldukça temiz kullanılmıştır.

2010 model Passat 2.0 aracımız önceki kullanıcısı tarafından oldukça temiz kullanılmış olup hiç bir hasar kaydı bulunmamaktadır. Aracımız tamamen orjinaldir ve herhangi bir çizik kaplama ya da boya bulunmamaktadır. Aracımız ergonomik yapısıyla ve güvenlik sistemleri sayesinde kaza anında hasar seviyesini en aza indirmektedir. Araç dizel olup içindeki mekanizmalar sayesinde yakıt tüketimini en aza indirir ve kullanıcısına tasarruf sağlar. Ayrıca aracımız şehir içinde 8 lt, şehir dışında ise ortalama 5 lt yakıt tüketimi bulunmaktadır. Araç 0’dan 100’e 6,1 saniyede ulaşmaktadır. 1968 cc motor hacmine sahip olan aracımız 140 hp motor gücüne sahiptir. 419 kilo yük taşıma kapasitesi olan aracımızın bagaj hacmi ise 485 litredir. Bu kusursuz araç Batum oto galeri aracılığıyla sizlere sadece 13,500 dolara mal olmaktadır.

Gürcistan’dan Araba Getirmek

Ülkemizdeki yüksek vergi oranlarından kaynaklanan yüksek araç fiyatlarından dolayı vatandaşlarımız ülke dışından vergi oranları düşük olan ülkelerden araç getirmeye çalışmaktadır. Bu ülkelerden biriside Gürcistan’dır. Ülkemizdeki en çok yabancı plaka Gürcistan plakasıdır. Gürcistan’dan araba getirmek oldukça basit bir işlemdir. Fakat bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartların en önemlisi aracı alacağınız ülkede o yıl içerisinde en az 6 ay ikamet etmiş olmanız gerekmektedir. Paki aracı aldıktan sonra bir sorun olur mu? Gürcistan araba fiyatları uygun olmasından dolayı insanlar korkmaktadır. Acaba araç daha sonra sorun çıkarır mı? Bir sıkıntısı mı var? Hayır araçlarda belirtilenler dışında bir sorun yoktur. Aldığınız bir aracı ülkemiz sınırları içerisinde sadece iki yıl kullanabilirsiniz. bu iki sonrasında araç plakasını değiştirebilir, aracı satabilir ya da başka bir araçla takas ederek ilkemiz sınırlarında kullanmaya devam edebilirsiniz.


2 yorum

  1. Merhaba yakin zamanda batuma gelmeyi ve uygun bir arac almayi dusunuyorum.fakat 6 ay ikamet etmek gibi bir sansim yok. Bu konuda farki bir cozum yoluna gidilebilirmiyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*