Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » Renault » Renault Megane Gürcistan Uygun Fiyatı

Renault Megane Gürcistan Uygun Fiyatı

Gürcistan’da araç fiyatları ülkemize göre çok uygundur. Özellikle düşük vergiler sayesinde ülkemize göre Gürcistan’da araç fiyatları çok uygundur. Ülkemizde uygulanan yüksek gümrük vergisi ve diğer vergiler yüzünden neredeyse bütün araçlar çok yüksek fiyattan satılmaktadır. Özellikle lüks araçlar Gürcistan’a göre çok uygun fiyata satılıyor. Gürcistan araba ile çok uygun fiyatlara araç sahibi olabilirsiniz. Yüksek vergiler vermeden kaliteli ve üst model araçlar alabilirsiniz. Aklınıza bu arabaların kalitesiz olduğu ya da arabalarda bir donanım eksiği olduğundan fiyatının böyle ucuz olduğu gelebilir. Ancak kesinlikle böyle bir durum yoktur ve araçlar ülkemizdeki araçlar ile aynı donanıma sahiptir. Ayrıca ülkemizde orta sınıf ya da düşük sınıf araç alacağınız paraya Gürcistan’da üst sınıf araçları kolayca alabilirsiniz.

Renault-Megane

Hatchback kasaya sahip olan Renault Megane modelinde araç çok iyi bir fırsat olabilir. Bu araç 1996 model yılı sersine sahip olan bir araçtır. Ayrıca araç 140 bin km’de olup gayet temiz bir araçtır. Araç aynı zamanda sportif araç kategorisi kapsamında da değerlendirilmektedir. Araçla benzinli olup gayet uygun yakıt tüketimi vardır. Araçta önemli güvenlik sistemleri vardır. Araçta ABS bulunmaktadır. Ayrıca merkezi kilit sistemi ve immobilizier sistemleri de bulunmaktadır. Aracın içi temiz durumdadır ve parçaları orijinaldir. Koltukları çok rahattır ve temiz kullanılmıştır. Ayrıca aracın motoru da iyi durumdadır. Çok şık bir tasarıma sahip olan bu araç orijinal rengi olan lacivert renge sahiptir. Araçta otomatik cam mevcuttur. Ayrıca merkezi elektronik kontrol sistemi ile size oldukça güvenli bir araç seçeneği olacaktır. Hızlı ve sorunsuz bir araç olan bu araç ile istediğiniz gibi bir araca kavuşabilirsiniz.

Gurcıstan-araba

Batum oto galeri ile çok uygun fiyatlara bu araca sahip olabilirsiniz. Ülkemize göre gayet uygun olan fiyatları olan bu sorunsuz araç sizin için çok iyi bir seçenek olacaktır. Özellikle düşük bütçeli vatandaşlar için ülkemizde neredeyse hiçbir şey ifade etmeyen bedel karşılığı bu araca sahip olabilirsiniz. Sorunsuz ve çok temiz olan bu aracı çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

 


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*