Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » Audi » Satılık 2006 Model Audi A6 Gürcistan

Satılık 2006 Model Audi A6 Gürcistan

Fiyat: 12,500 $

Günümüzde insanlar hep bir hayal kurar ve herkesin hayalin de bir araba almak vardır. Ama vergisi yüksek bir ülkede bu hayale kavuşmak oldukça zordur. Hele ki Türkiye gibi bir ülkedeyseniz bu daha zordur. Bunun için insanlar araba almanın daha kolay yollarını aramaktadırlar. Gürcistan dan araba getirmekte bu yollardan birisidir. İnsanlar ülkemizde lüks arabalara karşı hep bir ön yargı içerisindedir ki bu konuda ki haklılıkları lüks arabalarda vergi yüzdesinin daha fazla olmasıdır. Herkes güzel bir arabaya binmek ister ve işte size büyük fırsat; Yurt dışından araba getirme konusunda yapılan yeni düzenlemeyle Gürcistan’dan araba getirip Türkiye de kullanabilirsiniz . İsterseniz iki yıl kullanıp tekrar götürüp orada satabilir, isterseniz de 2 yıl sonra cazip bir ödemeyle Türk plakasına çevirebilme olanağıyla size sunulan büyük hizmetle alacağınız bu lüks arabaya istediğiniz gibi sahip olabilirsiniz. Ülkemiz de Mercedes, Audi, Bmw  vs. arabaları herkes kolay kolay alamaz . Gürcistan araba fiyatları oldukça uygundur. Bunun sebeplerinden birisi de vergilerin yüksek olması ile birlikte ülkemizde bu konforlu ve sağlam arabaların resmen ilahlaştırılıp değerinden fazla fiyatlar istenmesidir .

Gürcistan Satılık 2006 Model Audi A6 Özellikleri

Bizim size sunduğumuz bir fırsatta Gürcistan Satılık 2006 Model Audi A6 A sınıf bir araba olan 3.0 motoru, dört çeker özelliği, otomatik vitesiyle enfes bir araba . Siyah renk ve krem rengi deri döşemeleriyle şehrinizin gözdesi olmaya aday bu araba Gürcistan satılık 2006 Model Audi A6, 150.000 km de dizel ve tamamen yakıt cimrisi bir araba . 8.6 yakıt ortalaması bulunan ve bu kadar büyük motora sahip bir araba sadece ve sadece 12.500 dolara sizin olabilir . Güvenlik bakımından da oldukça donanımlı olan bu arabada tam 8 hava yastığı ABS EBS ASR özellikleri bulunuyor . Siz de böyle bir arabaya bu kadar cazip bir fiyata kolay bir şekilde ulaşmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz .


Bir yorum

  1. Merhabalar, iletişim adresinizi göremedim. Ben 2012 model dodge challenger almak istiyorum. Fiyatları nelerdir öğrenmek istemiştim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*