Yeni Eklenen Araçlar
Anasayfa » Araç Modelleri » Toyota Auris 1.33 Comfort

Toyota Auris 1.33 Comfort

Ülkemizdeki araba fiyatlarının her geçen gün artıyor olması araç almak isteyen insanları yeni arayışlara itmektedir. Öyle ki diğer ülkelerde herkesin rahatlıkla alabileceği uygun fiyatlardaki arabalar ülkemizde 30 ila 40 bin TL arasında değişmektedir. Bu nedenle vatandaşların bulduğu birçok çözüm yolu mevcuttur. Bu çözüm yolları devlet izni ile de yaygınlaşmaktadır. Ülkemize sınır komşusu olan Gürcistan da araba fiyatları oldukça cüzi miktarlardadır. Bu durumu değerlendiren insanlar ise arabalarını belli şartlar çerçevesinde oradan almaktadır. İnsanların kendi ülkelerini değil de Gürcistan’ı tercih ediyor olmasının en büyük nedeni devletin vergileri oldukça düşük seviyelerde tutuyor olmasıdır. Bu sayede insanlar rahatlıkla araç alabilmektedirler.

toyota-yaris-1-33-dual

Elbette ki her zevke ve fiyata uygun arabalar bulunmaktadır. Ancak sınıfının en uygun olması ve buna bağlı olarak az yakıyor olması Toyota Auris’in en çok tercih edilmesini sağlamıştır. Bu sayede insanlar Gürcistan araba fiyatlarını göz önünde bulundurarak rahatlıkla araba sahibi olabilmektedirler. Ancak ülkemizin Gürcistan araba alanlar için bazı şartları bulunmaktadır. Devlet vatandaşlarına araç alabilmeleri için üç farklı seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler araç alınacak ülkede en az 6 ay süreyle ikamet etmiş olmak veya orada akrabasının bulunması veya oradaki akrabalarının alıp pasaportlarına işletmeleri gibi seçenekler sunmaktadır.

toyota-yaris-dual

Toyota Auris 1.33 Comfort Motor ve Kullanım Özellikleri

Toyota Auris 1.33 Comfort sınıfının en az yakan araçlarından bir tanesidir. Bu kadar çok tercih ediliyor olmasının nedenlerinden bir tanesi de budur. Çünkü ülkemizde araç fiyatlarının yanı sıra benzin fiyatları da oldukça yüksek miktarlardadır. Bu sebepten dolayı insanlar araba tercihleri yaparken az yakıyor olmasına da büyük önem göstermektedirler. Az yakıyor olmasının yanı sıra motorunun da oldukça kaliteli ve güçlü olması aracın diğer araçlardan çok daha fazla tercih ediliyor olmasını sağlamıştır.

 

 


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*